2023.06.18 godz. 20:25 Poznań, Wielkopolskie

Mama wzięła pożyczki bez mojej wiedzy w wysokości 60 tysięcy.

Wyjaśnienie sytuacji

Mam pewnien problem, moja mama wzięła na mnie kredyty w wysokości 60tys i dowiedziałem się dopiero o tym jak komornik nałożył na moje drugie konto blokady. Sam dałem jej dostęp do konta bankowego jednak nie wyraziłem zgody aby brała na mnie kredyty. Jakie mam opcje? Nie chce od razu isc do sadu bo to moja mama. Jeśli jednak chciałabym isc z tym do sądu jak mogę udowodnić ze nie zezwolilem jej na branie kredytów w moim imieniu, ale uzasadnić to ze dałem jej dostęp do moje konta? Prosze rady.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Cze 2023 14:27

Szanowny Panie, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszoną przez Pana sprawę. W tym też zakresie sugeruje bezpośredni kontakt z lokalnym mecenasem, który przede wszystkim powinien zapoznać się z posiadanymi przez Pana dokumentami.