2022.09.06 godz. 09:06 Tychy, Śląskie

Żona chce rozwodu, a ja nie.

Wyjaśnienie sytuacji

Mamy dwójkę dzieci oraz ja mam hipotekę na siebie, Żadna rozmowa z żoną mi się nie udaje,jedynie pyta się mnie o to w jaki sposób sprawa ma przebiegać: z orzeczeniem winy, lub bez....ja nic nie wiem na temat rozwodów

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Wrz 2022 22:53

witam specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszam do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 do darmowej wstepnej konsultacji .