2024.07.27 godz. 05:43 Człopa, Zachodniopomorskie

Mieszkanie

Wyjaśnienie sytuacji

Mamy mieszkanie dziadka który chce przepisać swoją część wnuczce. Niestety babcia zmarła jej czesc nie jest podzielona na 3 dzieci. Jest problem. Z jednym wyjkiem jest w areszcie i ma komornika. Ale każda z tych osób chce zrzeknac się swojej części na wnuczkę. Jak to prawnie i szybko zalatwic

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lip 2024 14:38

Szanowna Pani, sprawa jest wielowątkowa i wymaga uzyskania odpowiedzi na nasuwające się pytania, w tym uzyskanie szerszych informacji co do chwili obecnej zostało uczynione.