2022.05.17 godz. 19:17 Gliwice, Śląskie

Czy podwyżka ceny jest zgodna z prawem?

Wyjaśnienie sytuacji

Mamy podpisana umowę z sala weselna na kwotę 320zl w której jest zawarta informacja „wykonawca zobowiązuje się, ze podana cena nie wzrośnie o więcej niż 10%” do nas zadzwoniono i przekazano, ze cena będzie na pewno 352, a nawet możliwe większa. Kwota wpłaconego zadatku 2000zl Wesele odbywa się w roku 2023 W aktualnym cenniku hotelu jest cena 330zl za osobę na rok 2023 Czy wprowadzają w błąd konsumenta ? Czy maja prawo nie wypłacić zadatku?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 11:45

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019