2022.02.05 godz. 22:01 Murowana Goślina, Wielkopolskie

Manipulacja ze strony bankowca oraz kolegi w sprawie kredytu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Moj chlopak pol roku temu wraz z kolega wybral sie do banku w sprawie zyrandowania. W banku zapewniali go, ze jest poreczycielem i nie bedzie z tego zadnych problemow. Gotowke dostal do reki -78 tys zl. Podpisal pare papierow i po sprawie. Kumpel mial splacac kredyt. Okazalo sie, ze zadna rata nie zostala splacona a moj chlopak zostal oszukany przez pracownika banku oraz kolege, ktorzy bylo w zmowie. Kredyt wzial na siebie nie wiedzac tego, poniewaz zostal zmanipulowany. Okazalo sie, ze poszkodowanych ludzi jest wiecej- przez kolege mojego chlopaka. Co zrobic? Chlopak jest w rozsypce.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2022 15:14

Jeżeli faktycznie doszło do oszustwa, proponuję zgłosić sprawę do prokuratury. Zapraszam do kontaktu.