2022.12.23 godz. 16:22 Gdańsk, Pomorskie

Maz chce rozwodu nie wiadomo z jakiego powodu , podobno planował ro od dawna

Wyjaśnienie sytuacji

Mieszkam z mężem w jego mieszkaniu które kupił przed ślubem. Kredyt też jest na niego lecz od 6 września 2019 roku jesteśmy małżeństwem i kredyt opłaty czynsz wszystko idzie z mojej wypłaty która wpływa na jego konto. Wklad urządzenie mieszkania też jest wspólne. Mąż od roku ma zawieszona działalność gospodarczą i jestem jedynym źródłem dochodów. A mąż twierdzi że mam się wyprowadzić bo to wszystko jest jego. Ze to nie moj dom

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Gru 2022 15:22

Zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl lub też telefonicznie 663 914 880. Oczywiście zapraszam również do odwiedzin kancelarii (Piaskowa 9, Gdańsk)