2022.06.13 godz. 18:24 Police Ruszkowskie, Wielkopolskie

Mąż obecny mąż jest właścicielem mieszkania z poprzedniego małżeństwa ma 2 dzieci. Od 5 lat jesteśmy małżeństwem mieszkam jestem zameldowana.

Wyjaśnienie sytuacji

Czy w razie śmierci dziedziczę coś po obecnym mężu. Czy jego dzieci z poprzedniego małżeństwa

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 23:27

Dzień dobry. Należy Pani do spadkobierców ustawowych i dziedziczy Pani wespół z dziećmi małżonka.