2022.05.10 godz. 15:53 Toruń, Kujawsko-pomorskie

Mąż podłożył mi lokalizator gps do auta . Samochód jest zarejestrowany na niego a ja jestem współwłaścicielem. Ale auto głównie ja użytkuje. Czy to legalne ?

Wyjaśnienie sytuacji

Od dłuższego czasu zamierzam odejść od męża. I zacząć nowe życie. Poznałam kogos i przyłapał mnie na zdradzie . Nie osobiście tylko mu doniesiono a ja sir przyznałam. I strasznie teraz utrudnia mi życie. Ale czy ma prawo mnie kontrolować.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Maj 2022 12:36

W swoim aucie można zainstalować lokalizator. pozdrawiam Kancelaria Adwokacka Adwokat Starogard Gdański - Marta Rozwadowska-Kucka
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)