2024.04.05 godz. 12:55 Środa Wielkopolska, Wielkopolskie

Jak mam postąpić w czasie rozwodu

Wyjaśnienie sytuacji

Mąż zarządzał rozwodu z porozumieniem spraw tylko ze to jest jego wina ponieważ zdradza mnie ok pół roku. Chcę żeby z rzekła majątku i alimentów na mnie. Chcę też iść do radcy prawnego żeby sporządzić papier żeby uzgodnić ile alimentów i tak dalej. Nie wiem jak postąpić potrzebuje pomocy

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Kwi 2024 19:24

Proponuję zwrócić się do radcy prawnego - tak jak Pani zamierza. Jeżeli nie stać Pani na koszty pełnomocnika i sprawy sądowej, to można złożyć odpowiednie wnioski w sądzie o wyznaczenie pełnomocnika z urzędu i zwolnienie z kosztów procesu. Stosowne formularze powinny być w sądzie. Z wyrazami szacunku