2022.08.04 godz. 12:28 Kolbudy, Pomorskie

Mąż, ze tak powiem straszy ze może zabrać mi córkę

Wyjaśnienie sytuacji

Wiec, tak rozwodzę się z mężem i mam nowego partnera, mąż cały czas mówi ze nie życzy sobie aby corka widziała jak kto kolwiek pije przy niej alkohol, podkreślam to ze ja jestem nie pijąca z powodu swojej przeszłości. Mój partner czasem sobie po pracy spożyje alkohol, nie mieszkamy razem narazie, mąż robi z tego tytułu problemy gdzie sam przy dziecku spożywał alkohol , czy ma jakieś on szanse żeby odebrać mi córkę. Ja mam swoje mieszkanie, prace na cały etat, corka ma lepsze warunki bo i ojca nie ma nawet własnego pokoju .

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Sie 2022 19:16

Mąż może oczywiście wystąpić o zmianę miejsca pobytu. W toku tego postępowania Sąd będzie badał Państwo kompetencje wychowawcze i sposób wykonywania władzy rodzicielskiej. Jeśli do takiej sprawy dojdzie, zapraszam do kancelarii adwokackiej www.rozwadowska-kucka.pl tel 512-337-328