2020.10.12 godz. 18:50 Gdynia, Pomorskie

Maz został tydzień temu zabrany do aresztu śledczego za nie odrobienie godzin społecznych we wtorek zostało wysłane pismo do sądu o zmianę kary

Wyjaśnienie sytuacji

Maz mieszkał w innym mieście i tam dostał karę odrobienia godzin i nie wykonał kary przeprowadził się do mnie do innego miasta założyliśmy rodzinę Staraliśmy się żeby przenieść całą sprawę tu gdzie mieszkamy Dostał karę więzienia do 1 kwietnia. Mąż wysłał Pismo o zmianę kary że chciałby dostać jeszcze jedna szanse na odrobek. Jestem w cieszkie sytuacji finansowej 22 grudnia mam termin porodu mąż ma do spłacania alimenty pracę która może stracić czy jest możliwe że sad rozpatrzy pozytywnie i ile czasu może to trwać

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Paź 2020 19:48

Sąd powinien uwzględnić wniosek o zmianę kary, ale może to potrwać nawet do miesiąca.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)