2021.07.09 godz. 17:55 Gdańsk, Pomorskie

Mediacje uregulowanie kontaktow z dziecmi

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, moj partner ma 2 dzieci niedawno doszlo do mediacji w sprawie uregulowanie kontaktow z dziecmi obydwie strony poszly na ugode. Matka oddala dzieci 2 tyg temu a teraz na ten weekend sprawia problem gdyz chce aby ojciec dzieci poszedl do lekarza i przyniosl zaswiadczenie o stanie zdrowia dzieci mimo ze dzieci sa zdrowe. To jest oczywiscie nie dorzeczne. Jak mozna zawalczyc o kontakt z dziecmi?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lip 2021 21:45

Jeśli doszło do ugody, to zostanie po zatwierdzeniu przez Sąd, będzie można złożyć wniosek o jej wykonanie.