2023.10.20 godz. 09:25 Krzyków, Dolnośląskie

Zgoda na swiatłowód

Wyjaśnienie sytuacji

Mieszkam na nowym osiedlu we wsi pod Wrocławiem. Mamy 3 bliźniaki, 3 'czworaki' (4 domy w jednym budynku) i jeden dom wolnostojący. Pojawiła się firma która chce położyć swiatłowód. Nie mamy założonej wspólnoty. Każdy z nas jest współwłaścicielem drogi. Czy przy tej inwestycji potrzebna jest zgoda wszystkich mieszkańców czy połowy?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2023 09:21

dzień dobry, potrzebna jest zgoda wszystkich mieszkańców.

Zmodyfikowano dnia: 24 Paź 2023 09:21
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)