2022.02.16 godz. 12:04 Bielsko-Biała, Śląskie

Spadek po mamie

Wyjaśnienie sytuacji

Mieszkam za granica i nie wiem jak mam postąpić w tej sytuacji nie moge przyjechac teraz do Polski Po śmierci mamy czy mam cos zrobic jesli chodzi o spadek W domu gdzie mieszkała mama mieszka ojczym i ich corka z rodzina z tego co wiem dom był tez mamy

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Lut 2022 12:14

Tak, należy uregulować sprawy spadkowe sądownie lub u notariusza.