2023.02.12 godz. 08:53 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Mój brat odziedziczył wszystko po rodzicach

Wyjaśnienie sytuacji

Odziedziczył wszystko i tylko czeka aż się wykończą lubią alkohol brat ma żonę i dziecko w drodze ależ gdy tylko wraca z pracy nie pomaga rodzicom tylko jedzie do teściów i tam pomaga tak samo jak jego żona nie interesuje się co się dzieje z jej teściami czyli z moimi rodzicami są pozostawieni sami sobie ojciec jeszcze pracuje w delegacjach więc mama zostaje sama sobie przez tygodnie jest po szpitalu ma cukrzycę musi brać insulinę nie ma komu przypilnować żeby to wzięła a w dalekiej przyszłości nie ma nawet komu podać tej insuliny ja pracuję mam żonę mam dziecko żona zajmuje się domem więc poradzi sobie z przypilnowaniem a nawet z podaniem insuliny czekam na odpowiedź bo sam już nie wiem co robić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lut 2023 10:15

Skoro rodzice żyją, to nikt jeszcze niczego nie odziedziczył. Otwarcie spadku następuje z chwilą śmierci spadkodawcy