2024.01.21 godz. 00:06 Lubań, Dolnośląskie

Mój chłopak siedźi w więzieniu dostał 2 lata za jazdę na zakazie

Wyjaśnienie sytuacji

Napisał wniosek o przerwę w karze proszę mi powiedzieć jak to się odbywa czy listownie dostanie odpowiedź i czy ma szansę na dostanie tej przerwy proszę odpisac

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Sty 2024 11:06

Tak, otrzyma postanowienie sądu w tej sprawie. To czy sąd wyrazi zgodę na przerwę w odbywaniu kary zależy wyłącznie od sądu w oparciu o uzasadnienie faktyczne wniosku.