2021.04.23 godz. 23:22 Gdynia, Kujawsko-pomorskie

Czy to wystarczy

Wyjaśnienie sytuacji

Mój mąż 3 lata temu palił marihuanę, oszukiwał Mnie kłamał. Mamy dwoje dzieci chce od niego odejść Powiedział że jeśli odejdę to powie w sądzie ze to ja Paliłam, mam wiadomości które potwierdzają to ze On palił a nie ja czy to wystarczy? Mąż jest agresywny Wyzywa poniża szarpie mam to wszystko nagrane Co robić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Artur Ślemp

Rzeszów, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Kwi 2021 10:37

Proszę odejść od męża i składać pozew o rozwód z winy męża- jeśli nie ma Pani nadziei na uratowanie tego związku. W Sądzie można powiedzieć wszystko, natomiast trzeba to jeszcze udowodnić - zakładam że mąż nie będzie w stanie tego zrobić. Poza tym Sąd bada co wpłynęło na wasze rozstanie i raczej nie będzie interesować go kto palił marihuanę(chyba że miało na to charakter nałogu). Do pozwu proszę dołączyć wszystkie dowody które świadczą o winie męża, w tym przede wszystkim nagrania o których Pani wspomina.