2020.10.29 godz. 19:26 Nowogard, Zachodniopomorskie

Dozór elektroniczny

Wyjaśnienie sytuacji

Mój mąż siedzi już miesiąc w zakładzie karnym złożył wniosek o dozór elektroniczny dwa miesiące czekania ale jest już na 10.11.2020 ma pracę ma umowę mam 2 dzieci jedno 7-miesieczne drugie z innego związku 2 lata i teraz się martwię czy dostanie ten dozór dostał pracę społeczne które nie odrobił ponieważ się załamał po śmierci mamy zostały zamienione na 4,5 miesiąca pozbawienia wolności jak myślicie czy dostanie , dodam że jestem 20 letnia matka 2 dzieci

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lis 2020 18:17

Dzień dobry, jeżeli Pani mąż ma pozytywną opinie z zakładu karnego, to nie powinno być problemu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)