2021.11.17 godz. 18:58 Hajnówka, Podlaskie

Co zrobić?

Wyjaśnienie sytuacji

Mój narzeczony dostał od rodziców działkę. Budujemy tam dom. Zarówno on jak i ja ponosimy koszty. Ślub jest planowany, ale jeszcze niewiadomo kiedy. Co zrobić, aby to był również mój dom i w razie jakiegokolwiek niepowodzenia w związku nie zostać z niczym.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

. ...

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lis 2021 12:27

Po ślubie należy rozszerzyć wspólność majątkową małżeńską o działkę Pani męża.