2022.02.22 godz. 17:50 Nowe Ostrowy, Łódzkie

Moj narzeczony został skazany za czyn którego nie popełnił dodatkowo chcą mu przybic następny wyrok za następny czyn którego nie zrobił

Wyjaśnienie sytuacji

W 2019 roku w marcu wyjechal do Holandii. Będąc jeszcze w Polsce został zabrany przez policję i przesłuchany w sprawie z którą nie miał nic wspólnego bo przebywał wtedy wraz z była partnerka i swoją mama w miejscu zamieszkania został wypuszczony po 48godz po czym po 2 dniach miał busa do Holandii i do niej wyjechał wraz z była partnerka. W 2021 roku przyjechał wraz ze mną i moja córka do Polski I okazało się że jest za nim list gończy od 8 grudnia przebywa w ZK w Lowiczu w zeszłym tyg został przesłuchany w zupełnie innej sprawie której również nie dokonał i grozi mu następny rok. Co mam robic

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lut 2022 10:21

W nowej sprawie potrzebna jest pomoc obrońcy. Co do starej sprawy - jeśli faktycznie nie popełnił czynu, konieczne jest wznowienie postępowania.