2023.01.02 godz. 14:29 Przemyśl, Podkarpackie

Jaka jest procedura dot. spadku

Wyjaśnienie sytuacji

Mój ojciec otrzymał od zakładu pracy Kolei Panstwowych mieszkanie. Po śmierci ojca mama wykupila to mieszkanie na wlasność. Czy w przypadku jesli mama podjełaby decyzje zeby zapisać to mieszkanie komus innemu, nalezy mi sie jakaś część po ojcu} Pragnę wspomnieć ze jestem jedynakiem. Moja mam jest chora, ja nie mam możliwości podjęcia opieki nad nią gdyż od 22 lat mieszkam w innym kraju. Jest to pytanie teoretyczne ale chcialbym wiedzieć jak to wygląda od strony prawnej. pozdr.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Sty 2023 10:56

Dzień dobry, sprawa wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)