2022.04.14 godz. 22:53 Kamień, Podkarpackie

Zadosciuczynienie

Wyjaśnienie sytuacji

Moj syn przewrocil sie na towerze na posesji. Zlamal zab staly jedynke a drugi zab ulegl wysunieciu z zebodolu. Po pobycie w szpitalu leczylismy zab szczegolnie ten wysuniety gdyz wymagal leczenia kanalowego. Trwalo to okolo 8 miesiecy. Po zakonczeniu leczenia zlozylam wniosek o odszkodowanie z ubezpieczenia grupowego. Odszkodowanie jakie otrzymalismy to 3305zl. Obejmuje ono 1 %uszczerbku, pobyt w szpitalu, wstrzasnienie mozgu i pokrycie kosztow faktur za leczenie syomatologiczne( ponad 2000zl). Czy w takiej syruacji nalezy sie zadosciuczynienie( cierpienie, utrudnione spozywanie pokarmow etc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Kwi 2022 10:35

Państwa synowi należy się zadośćuczynienie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)