2023.02.16 godz. 13:27 Nowogard, Zachodniopomorskie

wokanda

Wyjaśnienie sytuacji

moj tesciu za zabojstwo dostal 6lat skladalismy wniosek do sadu penitencjalnego o wokande noi sad ustalil koniec stycznia warunkowe wyjscie na wolnosc,ale prokurator odwolal sie od tej decyzji zlozyl apelacje.Mje pytanie brzmi jak to dalej wyglada jakie sa procedury i ile to trwa[sprawa odbyla sie 19.01.2023]np.miesiac tydzien czy jak od ostatecznej decyzji sadu okregowego czy niewiem jakiego?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Lut 2023 17:22

Dzień dobry, środki zaskarżenia rozpatrywane są na bieżąco, a ewentualne dłuższe okresy oczekiwania mogą wiązać się ze znacznym obłożeniem spraw w danym wydziale.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)