2024.03.06 godz. 09:11 Toruń, Kujawsko-pomorskie

Mój usługodawaca rząda zwrotu części kosztów za zapłaconą mi fakturę

Wyjaśnienie sytuacji

Pół roku temu wykonałem usłuche stworzenia strony internetowej.Umawialiśmy się na kowtę 1tys zł potem asystentka zleceniodawcy zachecała mnie do podniesienia kwoty na 2.5tyś.ostatecznie po wykonaniu pracy asystentka zleceniodawcy powiedziała że muszę wystawić im fakturę na 8tyś i ewentualnie jakby mi coś zostało z produkcji strony to im przeleje na konto reszte.Ja sie zgodziłem.Nie umawiałem sie słownie na rzadna kwotę konkretną do oddania. Teraz zleceniodawca che 7tyś zwrotu. Ja powiedziałem mu że mogę oddać mu 700zł bo koszyyły duże. Czy zleceniodawca ma racje chcąc tyle zwrotu ?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Mar 2024 14:29

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.