2022.05.21 godz. 08:03 Warszawa, Lubelskie

Moja siostra reprezentowala mnie i ojca na sprawie spadkowej po mamie. Zataila istnienie kont bankowych na ktorych bylo okola 100 000zl

Wyjaśnienie sytuacji

czy jest mozliwosc ustalenia ile tych kont bylo i jakie bylo saldo w dzien smierci mamy

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Maj 2022 10:11

Jeśli jest Pan/Pani spadkobiercą to proszę uzyskać z Sądu postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku i z nim udać się do banku. Otrzyma Pan/Pani informację o saldzie.