2023.01.18 godz. 09:39 Siedlce, Mazowieckie

Pobyt w domu

Wyjaśnienie sytuacji

Moja żona złożyła prawdopodobnie pozew rozwodowy nie ma mnie w domu i nie wiem tego potwierdzić. Podczas wczorajszej rozmowy telefonicznej stwierdziła że nie wpuści mnie do domu chociaż jestem tam zameldowany twierdząc że ma jakiś dokument że spółdzielni mieszkaniowej który stwierdza że nie mogę tam mieszkać. Czy jest to możliwe

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Sty 2023 16:14

Dzień dobry, rzetelna odpowiedź na Pana pytanie wymaga analizy dokumentów, które powinien zobaczyć prawnik. Po uzyskaniu dokumentów proszę o niezwłoczny kontakt z prawnikiem, który oceni ich moc prawną.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)