2023.02.16 godz. 18:36 Kraków, Małopolskie

Mąż chce rozwodu i zabrac mi dziecko,

Wyjaśnienie sytuacji

Moje małżeństwo wygasa. Ja staje sie bardzo nerwowa niestety widzi to wszystko dziecko . Mąż jest dla mnie oschły odtrąca mnie na kazdym .Kazda próba kontaktu kończy sie porażką co wprowadza mnie nerwy i poczucie winy ... mąż również często mnie obraża i poniża. Mówi ze jestem nic nie warta .. taka sytuacja trwa juz ok 2 lat. I wszystko w jego oczach jest moją winą.. nie umiem sobie z tym poradzić .

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lut 2023 15:18

Dzień dobry, jeśli Pani zdaniem nie ma perspektyw na istnienie małżeństwa to ma Pani możliwość złożenia pozwu rozwodowego.