2021.06.27 godz. 21:33 Gdynia, Pomorskie

Co grozi synowi ?

Wyjaśnienie sytuacji

Mojego 16 letniego syna złapano pod wpływem alkoholu. Został przewieziony na Sor przez policję. Był agresywny i ponoć mówić że chcę popełnić samobójstwo. Nigdy nie mieliśmy problemów z synem . Policja powiedziała że zawiadamia sąd rodzinny.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2021 07:12

Z mojej praktyki zawododowej - nadzór kuratora sądowego. Choć teoretycznie może się zakończyć również umorzenia lub umieszczenie syna w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Bez znajomości całości sprawy i zachowania syna na innych płaszczyznach (domowej, edukacyjnej, rówieśniczej) trudno przesądzać.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)