2022.06.20 godz. 22:48 Kraków, Małopolskie

Myślałem że jestem biologicznym ojcem, a okazało się że nie jestem ale....

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Sytuacja wygląda tak. Moja partnerka zaszła ze mną w ciążę. Odeszła odemnie po 2 mies poinformowała mnie zzera nic odemnie nie chce. Po urodzeniu napisałem czy mogę zobaczyć syna. Zgodziła się. Przyjechałem zobaczyłem zapytałem przy okazji czy jestem wpisany jako ojciec, gdyż chciałem przekazać na syna 1800 zł socjalnego, ale powiedziała że nie i nic nie chce. Gdy zapytałem czy mogę przyjechać za tydzień to powiedziała aby spisać oświadczenie o terminie i godzinach wizyt, gdy nie zgodziłem się to napisała mi że nie chce mnie więcej widzieć i że to nie mój syn. A teraz chce sądownie alim

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Cze 2022 12:18

Witam zapraszam do bezpłatnej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 507-437-019 specjalizujemy sie w tych sprawach chętnie pomożemy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)