2020.01.03 godz. 11:50 Pietrzykowice, Dolnośląskie

Na jakich dokumentach umieszczać numer BDO? Czy w stopce e-maila ? Czy na pieczątce?

Wyjaśnienie sytuacji

Numer mamy na podstawowych dokumentach jak pismo firmowe i faktura. Krążą plotki, że w stopce e-mail też jest obowiązkowy a nawet na pieczątce firmowej. Proszę o info gdzie jeszcze taki numer powinien być.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2020 14:02

Numeru BDO używa się tylko w dokumentach związanych z obrotem odpadami/opakowaniami/produktami których rejestr BDO dotyczy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)