2023.10.30 godz. 10:27 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odszkodowanie

Wyjaśnienie sytuacji

Na początku października wypadku samochodowym zginęła moja babcia. Osobą winną za wypadek jest osoba trzecia. Dowiedziałam się od rodziny, że dzieci babci występują o odszkodowanie do kierowcy, który zawinił. Chciałabym dowiedzieć się, czy mi, jako wnuczce, też może należeć się odszkodowanie, czy mogę o nie walczyć, czy jestem na przegranej pozycji? Leczę się na depresję, od momentu, gdy babcia zmarła mój stan się pogorszył i miałam problemy ze snem i funkcjonowaniem i wszystko, co udało się przepracować wróciło do początku. Czy mimo to, że nie miałam z babcią kontaktu codziennie, ani też nie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Paź 2023 13:11

Tak, ma Pani możliwość dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia. Zapraszam do kontaku, jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika w tej sprawie. Adres email: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)