2024.07.31 godz. 22:41 Sosnowiec, Śląskie

Pozew z pouczeniem

Wyjaśnienie sytuacji

Na portalu informacji sądowej dostałam informację o wysłaniu do mnie pozwu z pouczeniem.Jeszcze nie dostałam pisma i się zestresowałam czy to znaczy że muszę się stawić do sądu?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Sie 2024 13:17

Trudno stwierdzić bez dostępu do dokumentów. Na portalu powinna być treść pisma z sądu, z której będzie wynikać czego sąd oczekuje. Z wyrazami szacunku