2022.11.25 godz. 12:35 Nidzica, Warmińsko-mazurskie

Wniosek o zatarcie wyroku karnego

Wyjaśnienie sytuacji

Na prośbę pracodawcy wystąpiłem do sądu o zaświadczenie o niekaralności. W zaświadczeniu sąd umieścił zasądzone środki karne. Pracodawca twierdzi że muszę wystąpić z wnioskiem o zatarcie wyroku, gdyż zaświadczenie w tej postaci nie pozwoli na wyrobienie mi licencji, potrzebnej do świadczenia pracy. Proszę o pomoc w napisaniu takiego wniosku,

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Lis 2022 16:59

Dzień dobry. Jeżeli jest Pan zainteresowany odpłatną pomocą w sporządzeniu takiego wniosku, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)