2021.11.17 godz. 10:38 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

naliczenie zasiłku chorobowego w czasie ciąży

Wyjaśnienie sytuacji

Żona pracuje w na czas nieokreślony 3 lata. Od maja jest na zwolnieniu lekarskim w czasie ciąży. Z tego co wiem, to należy się 100% wypłaty. Problem jest w naliczeniu wypłaty. Żona oprócz wypłaty otrzymywała również dodatki, typu stażowe, kwartalne nagrody, itd. Tak więc wypłata była rożna. Pani w kadrach naliczyła średnią za 2019 rok, ponieważ stwierdziła, że aby naliczyć średnia wypłatę, potrzeba trzech miesięcy ciągiem bez zwolnienia lekarskiego. czy to prawda?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

. ...

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Lis 2021 12:09

Tak, w ten sposób wylicza się średnią, Pani z kadr ma rację.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)