2023.04.03 godz. 15:56 Sierpc, Mazowieckie

Naliczone koszty przez uczelnię, do, której nie chodzę.

Wyjaśnienie sytuacji

Wybierając kierunek, byłam zainteresowana ofertą kilku uczelni. Zgłosiłam się online, ale nie podpisałam żadnej umowy. Po roku dostałam maila, że muszę zapłacić 4900zł. 490 za każdy miesiąc, kiedy ja nie byłam na żadnych zajęciach na żywo ani online. Studiuję na innej uczelni. Co robić? Jestem zmartwiona sytuacją.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Kwi 2023 18:41

Wiele zależy od samych deklaracji składanych w formie email oraz regulaminu uczelni. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl