2022.03.29 godz. 12:48 Łuszkowo, Wielkopolskie

Czy mam szanse odzyskać pieniądze?

Wyjaśnienie sytuacji

Namówiono mnie na wykup kryptowaluty, z której miałam mieć duży zysk. Wykupiłam, okazało się że są inne wpłaty których trzeba dokonać, łączna wartość wynosi około 5tys złotych. Pan, który miał mi w tym pomóc twierdzi, że ma licencję i robi wszystko zgodnie z procedurami. Jednak straszy mnie, że jeśli nie zapłacę ponownie stracę wszystkie pieniądze, które wpłaciłam i obiecuje ze to ostatnia wpłata i już mam na koncie. Taka sytuacja nastąpiła już 3razh. Czy mam szanse odzyskać pieniądze?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Kwi 2022 11:06

Niech ten Pan okaże swoją licencję. Jest duże ryzyko, że została Pani oszukana. Proszę pomyśleć o zawiadomieniu Policji i Prokuratury o oszustwie.