2024.07.25 godz. 14:51 Piła, Wielkopolskie

Czy mogę mieć problemy ?

Wyjaśnienie sytuacji

Napisałam do znajomego z fałszywego konta groźby. Nie nabrał się, następnego dnia napisałam mu, że to żarty. Jednak poszedł on na policję czy powinnam się bać ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lip 2024 20:39

Szanowna Pani, z groźbą karalną mamy do czynienia gdy wzbudza ona w osobie, do której została skierowana lub której dotyczy, uzasadnioną obawę, że będzie spełniona.