2022.08.06 godz. 09:07 Włocławek, Kujawsko-pomorskie

Naruszenie cielesności na funkcjonariuszu

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mąż wczoraj został zatrzymany przez policję z powodu podejrzenia kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, ale policja która go zatrzymała nie miała alkomatu. Jest alkoholikiem ale zaszytym. Podczas tej interwencji doszło do małej szarpaniny z policjantem . Jest oskarżony o napaść na policjanta i jazdy pod wpływem alkoholu (ale nie ma badania alkomatem). Co mu grozi ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2022 18:15

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)