2019.11.15 godz. 13:15 Michów, Lubelskie

Nauczyciel złożył pozew o uchylenie kary porządkowej. W odpowiedzi na pozew odrzuciłam roszczenia.

Wyjaśnienie sytuacji

Sąd na spotkaniu informacyjnych spytał obie strony, czy chcemy poddać się mediacji. Obie strony wyraziły zgodę. Odbyło się pierwsze spotkanie mediacyjne. Dostałam postanowienie sądu o skierowaniu stron na mediację. Czy mam odpowiedzieć pisemnie na to postanowienie, że wyrażam zgodę na mediację ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Karolina Gawlik

Dębica, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lis 2019 14:13

Jeśli wyraża Pani zgodę na mediację nie musi Pani wysyłać żadnego pisma do sądu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)