2023.02.27 godz. 14:48 Częstochowa, Śląskie

NIE OPŁACANIE SKŁADEK ZDROWOTNYCH DO ZUS PRZEZ PRACODAWCĘ

Wyjaśnienie sytuacji

Mój pracodawca nie opłacał moich składek zdrowotnych lub spłacał tylko minimalną część. Jak napisać wniosek o wszczęcie postępowania wyjaśniającego do ZUS?

Odpowiedzi prawników:

Mediator

BEATA STEFANIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Mar 2023 16:22

Witam specjalizujemy sie w tego typu sprawach , zadane przez Państwa pytanie wymaga poszerzenia o pewne informacje - zapraszamy do telefonicznej BEZPŁATNEJ - konsultacji z naszym działem prawnym tel 507437019 . Pozdrawiam