2021.12.09 godz. 15:33 Łódź, Wielkopolskie

Nie potrafie ogarnąć finansow w firmie.

Wyjaśnienie sytuacji

Chcę wiedzieć jak rozpisywać sobie wydatki i dochody. Prowadzę swoja firme ale nie umiem nawet określić ile zarabiam i w ogóle czy zarabiam. Chce jakiś pomysł na rozpisywanie wydatków, zarobków i strat. Próbowałam po swojemu ale i tak sie gubię.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Lut 2022 14:31

Proszę skorzystać z programu księgowego - można do niego wprowadzać faktury sprzedaży i faktury kosztowe.