2022.12.17 godz. 16:09 Bielsk Podlaski, Podlaskie

Nie splacenie za zamowione przez internet zakupy.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien Dobry. Zamawialem dla dziewczyny ze swojego konta Allegro,na jej adres domowy,rozne przedmioty,akcesoria i odziez.Zapewniala,ze za wszystko,bedzie zwracala pieniadze.Na chwile obecna,powiedziala,ze nie zwroci mi zadnej kwoty.Nie posiadam faktur z zamowien,tylko udokumentowana na Allegro liste zakupionych rzeczy,ktore oplacalem a ktore byly wysylane przez producentow bezposrednio na jej adres domowy.Nie musiala placic nawet za przesylke,gdyz wszystko bylo oplacane przelewami z mojego konta bankowego.Czy istnieje mozliwosc abym odzyskal pieniadze za zakupy?Dziekuje za wszelka odpowiedz.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Gru 2022 10:38

Dzień dobry, zapraszam do Kontaktu z Kancelarią w sprawie sporządzenia odpowiednich pism. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl