2023.10.20 godz. 16:02 Nowogard, Zachodniopomorskie

Nie wiem jak napisać pismo odwołanie od orzeczenia komisji lekarskiej mswia

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałam kategorie zdrowia N(Niezdolna) na rejonowej komisji lekarskiej ze względu na okulistę, lecz byłam u 2 innych specjalistów w tej dziedzinie, którzy nie zgodzili się z decyzją. Potrzebuję napisać pismo odwołujące się od orzeczenia i podkreślające, że nie jest to niesłuszna decyzja okulisty, ponieważ mam dokumenty dowiadujące temu.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Paź 2023 16:49

Aby przygotować treść odwołania konieczna jest znajomość samego orzeczenia bo to od niego będzie odwołanie. Nie istnieje uniwersalny wzór odwołania adekwatnego do każdego orzeczenia, i bez jego znajomości nie da się napisać odwołania.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)