2024.05.28 godz. 10:28 Gniezno, Wielkopolskie

Dostałam zawiadomienie z prokuratury.

Wyjaśnienie sytuacji

Nie wiem o co konkretnie chodzi i przyszło to z takiego obszaru gdzie nikogo tam nie znam. Skąd ta osoba miała moje dane osobiste.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Maj 2024 10:44

Prokuratura miała dane osobowe. Mogła mieć z różnych źródeł. Jest to instytucja państwowa z szerokimi uprawnieniami. w tym z możliwością dostępu do bazy PESEL i ewidencji ludności. Z wyrazami szacunku