2022.05.31 godz. 21:55 Ryki, Lubelskie

Nie zgadzam się z wyrokiem sądu. Mam wezwanie na 14 czerwca do stawienia się w zakładzie karnym. Mam zakaz zbliżania się do żony. Mieliśmy mediacje.mamy syna

Wyjaśnienie sytuacji

Chce zaskarżyć wyrok sądu. Mam problemy psychiczne i zdrowotne . Mam skierowania na leczenie . Co muszę zrobić

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Cze 2022 16:55

Proszę wnieść o odroczenie wykonania kary. Ponadto, jeżeli są ku temu powody, proszę złożyć wniosek o wznowienie postępowania, w którym zapadł wyrok skazujący.