2023.01.01 godz. 22:53 Węgierska Górka, Śląskie

Niemożność rozwiązania umowy ze szkołą językową wg prowadzącego

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, chcę rozwiązać umowę ze szkołą prywatną odnośnie nauki j. angielskiego. Osoba prowadzące nie zgadza się, ponieważ w umowie jest zawarte, że ”rozwiązanie może nastąpić z ważnych powodów, takich jak np. zmiana miejsca zamieszkania, czy długotrwała choroba”. Moim powodem jest to, że dziecko drugi rok uczęszcza na zajęcia, ale od września okazało się, że to są zajęcia powtórkowe(np. bo doszły dzieci rocznikowo młodsze. Tym samym uważam, że jest to strata czasu. W związku z powyższym proszę o radę, jak rozwiązać/wypowiedzieć umowę zawartą we IX br. na czas określony.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sty 2023 11:55

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z kancelarią w celu sporządzenia odpowiedniego pisma. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)