2022.06.12 godz. 11:31 Kętrzyn, Warmińsko-mazurskie

Niepłacenie alimentów całej kwoty 800 zl

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry ,czy mogę prosić o poradę w sprawie alimentów ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc jak skutecznie zadziałać żeby ojciec płacił cała kwotę alimentów podwyższyłam do kwoty 800 zł .na sprawie w sądzie złożył własnoręczną ugodę iż będzie płacił kwotę 800 zł wpłaca 190zl .komornik nie pomaga gdyż nie ma nic na siebie ( wszystko na osoby trzecie ) Adres @ vanesska7@interia.pl

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 21:20

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019