2023.07.07 godz. 15:54 Lublin, Lubelskie

Gdzie się dowiedzieć, co zrobić

Wyjaśnienie sytuacji

Nieruchomość, spadek, powyżej 5 lat, dwa lokale, jeden większy, drugi mniejszy w tym samym bloku i garaż. Gdzie szukać metrażu większego lokalu i garażu. Brak Księgi Wieczystej. Czy nadal ponoszę opłatę notarialną gdy drugi współspadkobierca odmawia zrzeczenia się swoich praw ( po 50% do wszystkiego) - ponieważ chcę rekompensaty tytułem różnicy w metrażu. I czy mogę tylko sprzedać swoje udziały? Tzn moje mieszkanie gdzie współspadkobierca ma udział 50% i moje 50% udziału do mieszkania współspadkobiercy?( większego)

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Lip 2023 19:17

Trochę niejasna sytuacja, zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)