2024.01.30 godz. 16:47 Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Nieświadomie zarysowałam auto a teraz dostałam wezwanie na policję w sprawę świadka.

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałam wezwanie na policję jako świadek w sprawie zarysowania auta na parkingu. Nie wiedziałam że taki incydent miał miejsce. Jest nagranie z monitoringu jak przepuszczam inne auto wjeżdżając między dwa kolejne bardzo wąsko zaparkowane a następnie wyjeżdżam bo nie widziałam żadnych wolnych miejsc. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Jak się bronić? Co może mi grozić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Sty 2024 15:37

Szanowny Panie, z treści Pana wpisu nie wynika czy Pan rzeczywiście zarysował auto. W zależności od tego, jak i od dotychczas zebranego materiału, ale i okoliczności sprawy należałoby podjąć działania w Pana interesie.