2022.11.04 godz. 05:18 Bielsko-Biała, Śląskie

Nieuczciwy fachowiec bez podpisanej umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Podjęłam współpracę z Panem K.w formie umowy ustnej na zdjęcie i położenie 100metriw kostki brukowej .Na początku wszystko przebiegało w porządku ,bynajmniej tak mi się wydawało ,gdy pracę dobiegały już końca zapłaciłam my 80rocent kwoty na jaka się umawialiśmy ,zostało mu do skończenia jeszcze parę rzeczy i obiecał że za dwa dni przyjdzie i dokończy i wtedy wyrównamy też resztę pieniędzy które zostały do rozliczenia .I od tego momentu mamy problem ,najpierw nas zbywał że będzie w innym terminie ,w końcu zablokował nasze numery tzn mój i męża ,co się okazało że ta kostka jest źle położona.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Lis 2022 11:29

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice